خوش آمدگویی
موسسه مهاجرتی ملک پور

چرا موسسه مهاجرتی ملک پور کلاهبردار است

چرا موسسه مهاجرتی ملک پور کلاهبردار است؟

 

موسسه حقوقی ملک پور یکی از دهها موسسه ایست که در  خصوص مهاجرت هموطنان به خارج از کشور مشغول فعالیت میباشد. من شخصا در این خصوص تجربه نه چندان خوشایندی را دریافت کردم که در اختیار شما عزیزان قرار میدم.

اولین تجربه ایکه از دکتر ملک پور دارم در اینستاگرام بود که داشتن تبلیغ ویزای کار بلژیک را برای افراد ذارای تخصص میکردن.لیست مشاغل مورد نیاز هم از طریق کانال تلگرامی همین موسسه در دسترس قرار گرفته بود. 

ایشان با ظاهر موجه و روی گشاده به اینصورت عنوان کردن که اگر تخصصی دارید و میخواهید مجانی ویزای کار بلژیک را دریافت کنید همین الان یک پیام به ما بدهید.و تاکید میکردن ما حتی یک ریال هم از شما دریافت نمیکنیم چرا چون ما این پول را از کارفرما میگیریم نه کارگر.

خوب تا اینجای کار برای کسی که تخصصی داره و برای رفتن هزینه کمی در حد تهیه بلیط رفت میپردازه و ریسکش هم خیلی پایینه  یک اکازیون رویایی محسوب میشد.از همین رو من سریع ثبت نام کردم.

بلافاصله یکی از کارمندان ایشان از طریق واتس اپ با من تماس گرفتند و لپ مطلبی که اظهار داشتن این بود که مهاجرت یک پروسه است و کسانیکه از واقعیت مهاجرت بی اطلاع هستن ممکنه بعد از رفتن به مشکلاتی برخوردکنن که وضعیت را براشون سخت تر از قبل کنه.

برای این منظور یک وبمینار۶جلسه ای توسط دکتر ملک پور برگزار میشد و قیمت اون ۹۹۹هزار تومان بود.

خرید دوره مهاجرت سبز :

خوب من گفتم بالاخره برای رفتن باید یک هزینه ای کرد و ضمنا۶جلسه آموزش با منطقی که بیان شد ارزشش را داره.پرداخت کردم و دوره شروع شد.

هنوز یکی دوجلسه نگذشته بود که آقای ملک پور صحبت از برگزاری وبمینار پارادایم پول و ثروت کردن و اینکه این دوره اصلا خیلی واجبه برای کسانیکه قصد تحول در زندگیشون را دارن. 

خلاصه یکی دیگه  از کارمندان  ایشون با من تماس گرفتن که آیا تمایل به شرکت در وبمینار دوره پارادایم پول و ثروت را دارم یانه؟قیمت این دوره هم۹۹۹هزار تومان بود.من تو رودربایستی قبول کردم و دومین دوره با ایشان شروع شد.

خرید دوره پارادایم پول و ثروت.طول دوره۹ جلسه

در همان جلسات ابتدایی دکتر ملک پور گفتن “البته این دوره پارادایم ثروت نیست بلکه پارادایم خوشبختیه اما من از پارادایم ثروت هم یه چیزهایی میگم” و  در مورد  دوره اصلی پارادایم پول و ثروت تبلیغ کردن. فکر کنم با قیمت۳۹میلیون تومان ناقابل.

حالا شما فکرش را بکنید دنبال رفتن به بلژیک با ویزای کار باشی اونم رایگان اونوقت بی افتی تو یه همچین هچلی.

البته ایشان تبلیغ سایردوره هاشون را هم میکردن که همه دوره ها با قیمتهای بالای۲۰و۳۰و۴۰میلیون تومان بود و تعجب هم میکردن که چطوری ما هنوز این دوره ها را خرید نکردیم.

سفر دکتر ملک پور به کانادا:

خلاصه که تحمل کردم تا ۵جلسه از ۶جلسه وبمینار مهاجرت ایشون تمام شد. به یکباره چندین روز ایشان رفتن مسافرت کانادا و وقتی برگشتن به شرکت کنندهای وبمینار مهاجرت گفتن چون خیلی بهتون علاقه دارم چند جلسه دیگه هم براتون اضافه میکنم با همون مبلغی که پرداخت کردین.

آقا منو میگی گفتم یا خود خدا.باور کنید همینجوریشم کلی از کارو زندگی افتاده بودم و اکثر جلسات هم اصلا به درد من نمیخورد و بیشتر جنبه تبلیغاتی در جهت کسب درآمد برای ایشان را داشت.

خلاصه مطلب اینکه کلا شده بود تبلیغ مهاجرت به کانادا.خوب اکثرا میدونستیم که کانادا خیلی بهتر از اروپاست اما خوب و قتی پول نداریم بهترین گزینه میشد اروپای غربی تقریبا رایگان با ویزای کاری و کارفرمای حاضر آماده.

خلاصه من سعی کردم تحمل کنم تا وبمینارها تموم بشن.توی این مدت یکی دوبار به کارشناس مربوطه پیام دادم که بلژیک چی شد.

میدونید چی گفت؟اولش میگفت باید صبر کنید تا دوره تمام بشه.بعد گفت فرم رزومه که برام ارسال کردن را براشون پر کنم و بفرستم. منهم این کار را کردم و مدتی منتظر شدم تا دوره ها تموم شدن. دوباره از کارمند دکتر ملک پور پیگیر ویزای کار بلژیک شدم.

باورتون نمیشه.بعد از حدود۱۲ جلسه ای که قرار بود شش جلسه برگزار بشه و بعد از جلسه ۵ تقریبا دو هفته به امان خدا رها شده بود گفت شما باید ۵۰۰۰یورو  دراختیار موسسه قرار بدید تا اگه یکوقت رفتید اونجا و کار بلد نبودید کارفرما بعنوان ضرر و زیان از ما بگیره.اول این کار را بکنید تا بعدش ما بگردیم و براتون کار پیدا کنیم.

برگردیم به تبلیغ اولی که آقای دکتر ملک پور ارائه دادن” اگر تخصصی دارید بدون اینکه پولی پرداخت کنید براتون ویزای کار بلژیک را میگیریم و پولشم از شما نمیگیریم بلکه از کارفرما میگیریم”.البته این آخر سر میگفتن وقتی که رفتید سر کار هر ماه یه مبلغی از حقوقتون را هم برمیداریم.

قضاوت با شماست:

حالا دوست دارم شمایی که این مطالب را مطالعه کردین  نظر بدید اسم اینکار چیه؟به بهترین نظرات به قید قرعه یک دوره وبمینار پارادایم پول و ثروت دکتر ملک پور و یا مهاجرت سبز به انتخاب خودتون تقدیم میشه.ببخشید یادم نبود.ایشون تحت عنوان منشور موسسه MIE از ما امضا گرفتن که مطالب و فایلهی دوره ها را به کسی ندیم.

البته این وسط من علاوه بر صرف چندین ساعت و چند هفته از عمر گرانبها و خرید دو تا دوره وبمینار به قیمت هر دوره۹۹۹هزارتومان بخاطر نداشتن۵۰۰۰دلار پول نقد بی زبون و ناقابل قید رفتن را زدم و عطای رفتن را به لقایش بخشیدم.چرا که از قدیم گفتن سالی که نکوست از بهارش پیداست.

میدونید, فقط بحث نداشتن پول نیست. موضوع اینه که چرا این موسسه اولا میزنه زیر حرفش و دوما چرا از شرایط بد اجتماعی و اقتصادی حاکم بر کشور و احساسات اشخاصی که از لحاظ روحی و روانی آسیب دیدن و حاضر شدن از کشورشون خانواده و دوستانشون دل بکنن و در جستجوی شرایط بهتر به دیار غربتی برن که معلوم نیست چی در انتظارشونه اینطوری سو استفاده کنه و یکجورایی نمک روی زخم این افراد بپاشه.

من نمیدونم اسم اینکار را چی میشه گذاشت؟ 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا